http://www.imdb.com/title/tt0373690/

Tür : Polisiye / Macera / Aksiyon
Yönetmen : Jean-Paul Salomé
Yapım Yılı : 2004

Oyuncular :
Romain Duris (Arsen Lüpen/Raoul d'Andrézy) , Kristin Scott Thomas (Kontes Joséphine) , Pascal Greggory (Beaumagnan) , Eva Green (Clarisse) , Robin Renucci (Dreux-Soubise Dükü) , Patrick Toomey (Léonard) , Mathieu Carrière (Orléans Dükü) , Philippe Magnan (Bonnetot) , Philippe Lemaire (Etigues Kardinali)

Konusu :
TARİHİN EN HIZLI,EN ÇAPKIN,EN SEVİMLİ HIRSIZI

1800''lerin sonunda Fransa''nın Normandiya bölgesindeyiz. Henüz yirmili yaşlarda olan çekici ve aşırı tutkulu bir genç adam, hayatını değiştirecek kararlar almak üzeredir. Babasının ölürken ona vereceği bir tavsiyenin etkisi, çalma tutkusuyla birleşince tehlikelerle dolu olsa da, hayatını doyasıya yaşama imkanı bulacaktır.
Sahip olduğu kötü şöhret yüzünden bir gün kendini, bir dizi soğukkanlı seri cinayetin baş zanlısı olarak bulur. Soygunculuğa olan tutkusuna rağmen sahip olduğu ''centilmen soyguncu'' imajını zedelememek için cinayet işlemeyi hep reddetmiştir. Şimdi karşı karşıya olduğu durumda ise hep savunduğu ideallerinin zedelenmemesi için mücadele vermek zorundadır.
En son 1962''de Arsen Lüpen Arsen Lüpen''e Karşı filmiyle beyazperdede görülmüş olan Maurice Leblanc''ın unutulmaz edebiyat kahramanı, bunca yıl sonra geri dönüyor. Yönetmen Jean-Paul Salomé''nin kamerasının önünde İspanyol Pansiyonu''nun sevilen oyuncusu Romain Duris var.

Dvd Bilgisi DVD5 - PAL 16:9
Dublaj Dilleri Türkçe 2.0 , Fransızca 5.1
Altyazılar Türkçe (TR) ,Fransızca (FR)
Dvd Disc Seçenekleri İnteraktif Menü , Sahne Seçimi ,Dil Seçimi ,Altyazı Seçimi

..::: Letitbit :::..

http://tinypaste.com/79bbec9a

..::: Shragle :::..

http://tinypaste.com/84fac073

..::: Turbobit :::..

http://tinypaste.com/9dd0328e

..::: Uploaded :::..

http://tinypaste.com/37b3aca1

..::: RapidGator :::..

http://tinypaste.com/6ef50aee

Linkler Birbirleriyle Uyumludur.Karışık indirebilirsiniz.