http://www.imdb.com/title/tt1808223/

Yapım:2010, 2011 ~ Türkiye
Tür : Dram, Komedi, Psikolojik, Romantik
Yönetmen:Tolga Örnek

Oyuncular:
Nejat İşler, Yiğit Özşener, Ahu Türkpençe, Serra Yılmaz, Rıza Kocaoğlu, Barış Bağcı, İdil Fırat, Nazlı Gonca Vuslateri, Cengiz Bozkurt, Deniz Tunca, Aliye Kalmaz, Aslı, Erdal Küçükkömürcü, Oya Unusta, şafak Başkaya, şenol Erdoğan, şirin Kılavuz
Senaryo:Tolga Örnek, Mehmet Ada öztekin
Yapımcı:Tolga Örnek, Murat Dörtbudak, Kemal ş.kaplanoğlu, Neslihan Dörtbudak
Görüntü Yönetmeni:Burak Kanbir
Müzik:Erdem Tarabuş, Can Gox

Konusu :
Alternatif kitaplar basan bir yayınevinin sahibi olan Kaan (Nejat İşler) ile Kadıköy?de bar işleten, çok sıkı bir plak ve efemera koleksiyoneri olan Mete (Yiğit Özşener), 90?lı yılların ikinci yarısında, sanki bir yerde oturmuş konuşuyorlarmış ve kimsenin bundan haberi yokmuş gibi bir radyo programı yapmaya başlarlar. Yaptıkları program zaman içinde hem onların hem de dinleyenlerin hayatını değiştirecektir. Programın şöhreti hızla yayılırken Kaan ve Mete eski hayatlarına aynen devam ederler.

Hergün başka kadınlarla yalnızlığını gidermeye çalışan Kaan, aradığı aşkı Zeynep?de (Ahu Türkpençe) bulur ve bu aşkı tutkuyla yaşamaya çalışır; aralarındaki hayat görüşü farklılığına rağmen... Bu arada herkesin ?kendi kaybını? bulduğu ?Kaybedenler Kulübü?, toplumun farklı kesiminden insanları biraraya getirerek adeta bir ?ortak mahalle? de buluşturur. Kendi yalnızlıklarıyla bile dalga geçen, sisteme her gün başkaldıran, hayatın kıyısında yaşayan Kaan ve Mete?nin renkli hayatlarını yansıtan programın tutkunları, ?Kaybedenler Kulübü?nün üyeleridir artık?

Dvd Bilgisi DVD5 - PAL 16:9
Dublaj Dilleri Türkçe 2.0 , Türkçe 5.1
Altyazılar Almanca (DE) ,İngilizce (EN)
Dvd Disc Seçenekleri İnteraktif Menü , Sahne Seçimi ,Dil Seçimi ,Altyazı Seçimi ,Özel Seçenekler

..::: Letitbit :::..

http://tinypaste.com/1bca73db

..::: Shragle :::..

http://tinypaste.com/70540b0a

..::: Turbobit :::..

http://tinypaste.com/b4dc7c7d

..::: Uploaded :::..

http://tinypaste.com/653413f4

..::: RapidGator :::..

http://tinypaste.com/3d0b31bc

Linkler Birbirleriyle Uyumludur.Karışık indirebilirsiniz.