http://www.imdb.com/title/tt0325675/

Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 26 Kasım 2004
Yönetmen : Ahmet Uluçay
Senaryo : Ahmet Uluçay
Görüntü Yönetmeni : İlker Berke
Yapım : 2002, Türkiye , 110 dk.

Oyuncular:
İsmail Hakkı Taslak (Recep) , Kadir Kaymaz (Mehmet) , Gülayşe Erkoç (Nezihe) , Aysel Yılmaz (Recep'in Annesi) , Boncuk Yılmaz (Nihal) , Hasbiye Günay (Gülay) , Mustafa Çoban (Karpuzcu Kemal) , Fizuli Caferof (Deli Ömer)

Konu:
Olmayacak işler için boşuna uğraşmak diye kullanılır karpuzcu Mustafa bu sözü, karpuz kabuğundan gemiler yapmak. Oysa herkesin hayatında olmayacağını bile bile hayal ettiği şeyler yok mudur?
Recep ve Mehmet 60?lı yıllarda Tepecik adlı bir köyde yaşayan iki kafadardır. Yaz aylarını herkes gibi aylak aylak geçirmemek için yakındaki kasabada çıraklık yaparlar. Recep bir karpuzcunun, Mehmet ise bir berberin yanında çalışır. Hayat hep böyle mi geçecektir, bir karpuzcu ve berber olma uğruna çalışmayla? İki çocuğun ufku ne o köye ne de kasabaya sığmayacak kadar geniştir. Boş kalan tüm zamanlarını terkedilmiş bir ahırda film projeksiyon makinesi yapmaya çalışarak geçirirler. Kimsenin umursamadığı bu uğraşlarında tek bir destekçileri vardır, köyün delisi Ömer.
O yaz sandıklarından çok daha fazla genişletecektir ufuklarını. Recep, kelek çıkan karpuzları toplamaya gelen Nezihe ile ahbap olur ve kadının evine arada bir yemek yemek için gidip gelmeye başlar. Tüm hayallerinin ötesinde bir duyguyla tanışır ve aşık olur. Aşk, iş, hayaller? Bu iki çocuk için Tepecikli köyünde ömürleri boyunca unutamayacakları bir yaz yaşanmaktadır.

Dvd Bilgisi DVD5 - PAL 16:9
Dublaj Dilleri Türkçe 2.0
Altyazılar Türkçe (TR) ,İngilizce (EN) ,Almanca (DE) ,İspanyolca (ES) ,Fransızca (FR)
Dvd Disc Seçenekleri İnteraktif Menü , Sahne Seçimi ,Dil Seçimi ,Altyazı Seçimi

..::: Letitbit :::..

http://tinypaste.com/8e7a5427

..::: Shragle :::..

http://tinypaste.com/7bc5979a

..::: Turbobit :::..

http://tinypaste.com/3ad33cde

..::: Uploaded :::..

http://tinypaste.com/19af7039

..::: RapidGator :::..

http://tinypaste.com/6037dba8

Linkler Birbirleriyle Uyumludur.Karışık indirebilirsiniz.