http://www.imdb.com/title/tt0388182/

Yönetmen Mike Cahill
Senaryo Mike Cahill
Müzik David Robbins
Diller İngilizce, İspanyolca
Ülke Amerika
Filmin Türü Komedi, Dram
Gösterim Tarihi 14.September 2007 (USA)

Konusu :
Bir süre psikiyatri tedavisi gören Charles (Michael Douglas) hastaneden çıkar ve kızı Miranda''''nın (Evan Rachel Wood) yanına yerleşir. Miranda annesinin küçük yaşlarda evi terk etmesinden sonra babasıyla yaşamaya devam etmiş, sonra da onun akıl hastanesine yatmasıyla birlikte yalnız yaşamak zorunda kalmış bir kızdır.
Ancak babasının dönüşünden sonra Miranda için işler iyice zorlaşmaya başlar. Metal dedektörü ve yığınla define bulma kitabıyla donanmış Charlie, hastane kütüphanesinde bulunan bir kitapta ki haritadan tespit ettiği ve evlerinin yakınında gömülü bulunduğuna inandığı kayıp bir definenin peşindedir. Bu fikre başlarda kuşkuyla yaklaşan Miranda kısa sürede kendini babasının acayip davranışlarına kapılmış bulacaktır.

Kara mizah içeren bu filmde bir yanınız define hikayesine inanmak isterken, bir yanınız hala bu adam akıl hastası, kızı da sürüklüyor bu girdaba diyor. Miranda da aynı durumda; bazen babasının hikayesine öyle bir kaptırıyor ki kendini, bazen ise her şey anlamsız geliyor. Tıpkı hayat gibi; bir yandan mucizelere inanmamız, bir yanda da aslında mucizenin olmadığını dehşet içinde fark etmemiz gibi.

Dvd Bilgisi DVD5 - PAL 16:9
Dublaj Dilleri İngilizce DTS , Türkçe 5.1
Altyazılar Türkçe (TR)
Dvd Disc Seçenekleri İnteraktif Menü , Sahne Seçimi ,Dil Seçimi ,Altyazı Seçimi ,Özel Seçenekler

..::: Letitbit :::..

http://tinypaste.com/11830d37

..::: Shragle :::..

http://tinypaste.com/63378945

..::: Turbobit :::..

http://tinypaste.com/430ce544

..::: Uploaded :::..

http://tinypaste.com/2cfa79f5

..::: RapidGator :::..

http://tinypaste.com/767ec57c

Linkler Birbirleriyle Uyumludur.Karışık indirebilirsiniz.