http://www.imdb.com/title/tt1126618/

Tür :Komedi
Yönetmen :Roger Michell
Senaryo :Aline Brosh McKenna
Yapım :2010, ABD

Oyuncular :
Rachel McAdams (Becky Fuller) , Harrison Ford (Mike Pomeroy) , Patrick Wilson (Adam Bennett) , Jeff Goldblum (Jerry Barnes) , Diane Keaton (Colleen Peck)

Filmin Konusu :
Çalışkan televizyon yapımcısı Becky Fuller (McAdams) yerel haber programından kovulunca, kariyeri de aşk hayatı gibi talihsiz bir yola girer. ?Daybreak? programında (ulusal sabah haberleri program) işe giren Becky, efsanevi televizyon sunucusu Mike Pomeroy?u (Ford) dâhil ederek program canlandırmaya çalışır.
Ne yazık ki Pomeroy ünlülerin dedikodu haberlerini, hava durumu ve moda gelişmeleri gibi sabah haberlerini sunmayı reddetmek şöyle dursun, program eski güzellik kraliçesi ve uzun süredir sabah haberlerinin yüzü olan Colleen Peck ile (Keaton) çalışmayı bile istemez. Mike ve Colleen, önce kamera arkasında sonra da canlı yayında çatışınca, Becky?nin yapımcı Adam Bennett ile (Wilson) yeni yeşermekte olan aşkı dağılmaya başlar. Kısa süre içerisinde Becky ilişkisini, şöhretini, işini ve en önemlisi programın kendisini kurtarmak için mücadele etmeye başlar.

Dvd Bilgisi DVD5 - PAL 16:9
Dublaj Dilleri Türkçe 5.1 , İngilizce 5.1
Altyazılar Türkçe (TR) ,İngilizce (EN) ,Almanca (DE)
Dvd Disc Seçenekleri İnteraktif Menü , Sahne Seçimi ,Dil Seçimi ,Altyazı Seçimi ,Özel Seçenekler

..::: Letitbit :::..

http://tinypaste.com/bf2dc376

..::: Turbobit :::..

http://tinypaste.com/550ab261

..::: Uploaded :::..

http://tinypaste.com/03b46ae3

..::: RapidGator :::..

http://tinypaste.com/be53e257

Linkler Birbirleriyle Uyumludur.Karışık indirebilirsiniz.