.. Film Bilgisi ..

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1576699/
Tür: Gerilim / Korku
Yönetmen: Víctor García
Senaryo: Sung-ho Kim, Matt Venne
Yapımcı: Nick Thurlow, Betsy Danbury, Todd Williams, John Portnoy
Görüntü Yönetmni: Lorenzo Senatore
Müzik: Frederik Wiedmann
Yapım: 2010 ~ ABD

Oyuncular;

Emmanuelle Vaugier, Nick Stahl, Christy Carlson Romano, Stephanie Honore, Jennifer Sipes, Amber Gaiennie, Ann Mckenzie, Christine Standfill, Grant Case, Jon Michael Davis, Lance E. Nichols, Lawrence Turner, Lynette Zumo, Melody Noel, Monica Acosta, Thomas C. Daniel, Wayne Pére, William Katt

Filmin Konusu;

Max Matheson (Nick Stahl) büyük bir alışveriş mağazasında gece vardiyesinde güvenlik elemanı olarak işe başlar.Mağazadaki aynalarda genç bir kadının yansımasını sık sık gören Max başlarda bu garip olayların kullandığı depresyon ilaçların yan etkisi olduğundan şüphelensede,mağazadaki çalışanların arka arkaya gelen ölümleri,Max'in aynalardaki bu korkunç sırrı ortaya çıkarması ve bu şeytani ruhları durdurması gerktiğini anlayacaktır.

Alexander Aja'nın yönettiği ilk aynalar filmindeki verdiği etki ve Keifer Sutherland'ın etkileyici oyunculuk performansı yönünden , izleyiciye vermiş olduğu olumlu düşünceler sebebi ile bu filmin ikincisi çekilmeye karar verilmiş,bu kez yönetmen koltuğuna genç yönetmen Victor Garcia oturmuştur,oyuncu kadrosunda Nick Stahl,Emmanuelle Vaugier, William Katt, Stephanie Honore,Christy Charlson Romano ve Lawrence Turner gibi başarılı oyuncuları barındırıyor.

Film Görüntüleri;

İndirme Linkleri;


http://turbobit.net/1za4lrop90pi.html


http://letitbit.net/download/21602.2....2010.avi.html