http://www.imdb.com/title/tt041195

Yapım : 2010~ABD
Tür : Gerilim, Korku
Yönetmen : Víctor García
Senaryo : Sung-ho Kim, Matt Venne
Yapımcı : Nick Thurlow, Betsy Danbury, Todd Williams, John Portnoy

Oyuncular :
Emmanuelle Vaugier, Nick Stahl, Christy Carlson Romano, Stephanie Honore, Jennifer Sipes, William Katt, Amber Gaiennie, Ann Mckenzie, Christine Standfill, Grant Case, Jon Michael Davis, Lance E. Nichols, Lawrence Turner, Lynette Zumo, Melody Noel, Monica Acosta, Thomas C. Daniel, Wayne Pére.

Film'in Konusu :
Max Matheson (Nick Stahl) büyük bir alışveriş mağazasında gece vardiyesinde güvenlik elemanı olarak işe başlar.Mağazadaki aynalarda genç bir kadının yansımasını sık sık gören Max başlarda bu garip olayların kullandığı depresyon ilaçların yan etkisi olduğundan şüphelensede,mağazadaki çalışanların arka arkaya gelen ölümleri,Max'in aynalardaki bu korkunç sırrı ortaya çıkarması ve bu şeytani ruhları durdurması gerktiğini anlayacaktır.
Alexander Aja'nın yönettiği ilk aynalar filmindeki verdiği etki ve Keifer Sutherland'ın etkileyici oyunculuk performansı yönünden , izleyiciye vermiş olduğu olumlu düşünceler sebebi ile bu filmin ikincisi çekilmeye karar verilmiş,bu kez yönetmen koltuğuna genç yönetmen Victor Garcia oturmuştur,oyuncu kadrosunda Nick Stahl,Emmanuelle Vaugier, William Katt, Stephanie Honore,Christy Charlson Romano ve Lawrence Turner gibi başarılı oyuncuları barındırıyor.

Dvd Bilgisi DVD5 - PAL 16:9
Dublaj Dilleri Türkçe 2.0 , İngilizce 5.1
Altyazılar Türkçe (TR) ,İngilizce (EN)
Dvd Disc Seçenekleri İnteraktif Menü , Sahne Seçimi ,Dil Seçimi ,Altyazı Seçimi

..::: Letitbit :::..

http://tinypaste.com/e7b67182

..::: Shragle :::..

http://tinypaste.com/47e144f2

..::: Turbobit :::..

http://tinypaste.com/64fbf31a

..::: Uploaded :::..

http://tinypaste.com/a647ac72

..::: RapidGator :::..

http://tinypaste.com/6c375d07

Linkler Birbirleriyle Uyumludur.Karışık indirebilirsiniz.