.. Film Bilgisi ..

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0380510/
Tür: Aile, Dram, Fantastik, Gerilim
Yönetmen: Peter Jackson
Senaryo: Peter Jackson, Fran Walsh, Philippa Boyens
Senaryo (Kitap): Alice Sebold
Yapımcı: Steven Spielberg, Peter Jackson, Fran Walsh, Aimée Peyronnet, Carolynne Cunningham
Görüntü Yönetmeni: Andrew Lesnie
Yapım: 2009 ~ ABD, İngiltere, YeniZelanda
Müzik: Brian Eno
Süre: 2 saat 1 dk

Oyuncular;

Rachel Weisz, Mark Wahlberg, Susan Sarandon, Saoirse Ronan, Jake Abel, Stanley Tucci, Amanda Michalka, Zachary Gordon, Reece Ritchie, Nikki SooHoo, Rose Mcıver, Thomas Mccarthy, Anna George, Carolyn Dando, Andrew James Allen, Charlie Saxton, Michael Imperioli, Robyn Malcolm, Steven Moreti, Stink Fisher

Filmin Konusu;

Alice Sebold?un 2002 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan The Lovely Bones filminin yönetmen koltuğunda Peter Jackson?ı görüyoruz. Başrolleri Saoirse Ronan, Mark Wahlberg, Rachel Weisz ve Susan Sarandon paylaşıyor.

14 yaşında bir cinayete kurban giden Susie Salmon cennete gitmiştir. Bu yeni evinden yaşayanların dünyasını izlemektedir. Ölümünden sonra Susie aşağıda onsuz sürüp giden yaşamı, okul arkadaşlarının kendisinin kayboluşuyla ilgili yorumlarını, ailesinin umutlarını yitirmemeye çalışarak sevgili kızlarının canlı bulunması umuduna sarılmasını izlerken, bir taraftan da sapık katilinin cinayetten kalan izleri ve ipuçlarını yok etmeye çalışmasını takip eder. Cennetteki yaşama alışmaya çalışan ve burada birbirinden ilginç karakterlerle karşılaşan Susie yaşayanların dünyasına ait anılarını unutamaz. Küçük kız giderek iki dünya arasında kalmaya başlar.

Film Görüntüleri;

İndirme Linkleri;


http://turbobit.net/smrg4xv6djcb.html


http://letitbit.net/download/17038.1....XviD.avi.html