.. Film Bilgisi ..

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0910970/
Yapım:2008 - ABD,
Tür:Animasyon, Bilim Kurgu, Aile, Komedi, Macera, Romantik,
Süre:90 dakika
Yönetmen:Andrew Stanton,
Seslendirenler :Sigourney Weaver, Volkan Severcan, Özden Ayyıldız, Ayhan Kahya, Ali Ekber Diribaş, Jeff Garlin, Harun Can, Hakan Akın, Kathy Najimy, Aysun Topar, Ben Burtt, Yeşim Kopan, Elissa Knight, John Ratzenberger, Fred Willard
Senaryo:Andrew Stanton, Jim Capobianco,
Yapımcı:John Lasseter, Lindsey Collins, Gillian Libbert, Thomas Porter, Jim Morris

Oyuncular;

Jeff Garlin, Elissa Knight, Ben Burtt

Filmin Konusu;

Dünya gezegenini terk eden insanlar tarafından unutulduktan sonra, uzun yıllar boyunca yapayalnız yaşayan ve bu süre içinde programlandığı işle (çöp tasnifiyle) uğraşan robot WALL-E, günün birinde EVE adlı çok güzel bir arama robotuyla karşılaşır ve hayatı aniden yepyeni bir anlam kazanır.

WALL-E?nin elinde gezegenin geleceğinin anahtarının olduğunu keşfeden EVE, artık başka bir gezegende yaşayan ve dünyaya güvenlik içinde geri dönüş haberini heyecanla beklemekte olan insanlara bu bilgiyi rapor etmek için müthiş bir uzay yolculuğuna çıkar. Ancak WALL-E? de boş durmamış, çok beğendiği EVE?in peşine takılarak onunla birlikte galaksiye açılmıştır. Beyazperdedeki gelmiş geçmiş en heyecan verici ve en yaratıcı komedi macerası böylece başlar.

Geleceğin daha önce hiç hayal edilmemiş vizyonlarını içeren bu filmde WALL-E?ye, aralarında bir hamamböceği ile bozuk robotlardan oluşan kahraman ruhlu bir topluluğun da yer aldığı birbirinden ilginç karakterler eşlik eder.

Film Görüntüleri;

İndirme Linkleri;


http://turbobit.net/3bcn35qtj4kj.html